شرکت کاوش جوش تهران با 20 سال تجربه در صنایع فلزی کشور پیشرو در صنعت جوش و بازرسی

شرکت صنعتی کاوش جوش تهران به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنایع فلزی و جوشکاری ، از جمله کنترل کیفیت و بازرسی جوش و اجرای تست های غیر مخرب است که در جهت کسب جایگاهی شایسته در سطوح ملی – منطقه ای و جهانی گام بر می دارد و تلاش مینماید با ارائه خدمات صحیح ، قابل اطمینان و به موقع با جلب رضایت کارفرمایان ، نقشی شایسته ایفا نماید . مدیریت شرکت در نظر دارد با تعریف دقیق و کارشناسانه از پروژه ها و مدیریت کیفیت صحیح ، همچنین تامین خواسته های مطلوب، سطح کمی و کیفی پروژه ها را افزایش دهد . به این ترتیب اولین گام در ایجاد یک سیستم مدیریت کیفیت در راه تعالی و رشد سازمان و بهبود مستمر ، الگوی استاندارد ISO – 9001-2000 را برگزیده و اهداف زیر را سر لوحه خود قرار داده است :

مشتری مداری : ما معتقدیم مشتریان سرمایه های اصلی این شرکت هستند . لذا سعی داریم به بالاترین درجه از رضایت آنان دست یابیم .


ایجاد و شناسایی فرصت ها ، طرح ها و پروژه های داخلی ، بین المللی و تلاش در جهت حضور موثر در اجرای آنها به منظور دستیابی به جایگاه یک Developer .


  • بهبود مستمر سطح کارآیی شرکت با تاکید بر محورهای ذیل :
   • منابع انسانی متخصص و ماهر
   • فن آوری روز آمد و پیشرفته
   • روش های بهینه اجراء
   • کارآیی سازمانی

آموزش جهت سهولت وایجاد فرهنگ انجام کار صحیح در انطباق با اصول استاندارد ISO – 9001-2000 آموزش را سرلوحه تمام امور خود قرار می دهیم .


تطابق با الزامات : ما به کلیه الزامات مشتری ، قانونی ، ملی و بین المللی سازمان خود ارج نهاده و سعی می کنیم عملکرد خود را با آنها منطبق نماییم .

مدیریت سازمان خود را بر این سیستم متعهد دانسته و با استفاده افزون تر از شیوه ها وابزارهای مدرن مدیریت علمی ، در جهت برطرف نمودن کلیه موانع و مشکلات سیستم در راه بی پایان کیفیت و همچنین با تکیه بر همدلی و همفکری و همکاری تمامی کارکنان در جهت نیل به اهداف فوق تلاش میکند .

سید عبدالحسین گلسرخی/مدیر عامل

Last modified onWednesday, 08 October 2014 15:05

Leave a comment

back to top